خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳
شرکت کارنو - خدمات لوله بازکنی و ساختمان
خدمات

از فعالیت های مجموعه کارنو انجام کلیه امور بنایی اعم از کاشیکاری، بندکشی، گچ کاری، رنگ کاری برای شما عزیزان است. همچنین  کلیه امور تاسیساتی و تعمیراتی ساختمان اعم از لوله بازکنی با فنر، رفع ترکیدگی لوله، رفع نم، لوله کشی، تخلیه چاه، تعمیرات چاه و طوقه چینی چاه، احداث چاه جدید توسط کادری مجرب با کیفیت و هزینه مناسب صورت می گیرد. شرکت کارنو در خصوص کلیه امور ساختمانی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

 لوله باز کنی یا رفع گرفتگی لوله ها از معمول ترین مشکلات ساختمان ها است که شرکت کارنو توسط ابزارهای و تجهیزات پیشرفته این مشکل را رفع کرده و آماده خدمت رسانی جهت کلیه ساختمانی های مسکونی و تجاری، اداری است.
لوله کشی اورژانسی 24 ساعته: آیا میدانید وقتی در خانه یا محل کار با یک مسئله اورژانسی لوله کشی مواجه میشوید با چه کسی تماس بگیرید؟ درست است:شرکت خدمات لوله کشی کارنو با تلفن  09352377133  .ما منتظریم که به شما کمک کنیم پس هر چه سریعتر با ما تماس بگیرید. لوله کشی آب سرد و گرم در قدیم با استفاده از لوله های فلزی انجام می شد که بسیار زمان بر و سخت برای استادکار بود و در محل اتصال دو لوله نیاز به آب بندی با دقت بسیار داشت که موجب نشت آب نشود.
تشخیص ترکیدگی لوله در اکثر اوقات به راحتی امکان پذیر است که توسط کارشناس مربوطه بعد از بازدید محل آبریز انجام می شود و ناحیه حدودی اطراف ترکیدگی لوله (در صورت توکار بودن لوله) کنده می شود و بسته به متراژ لوله تعویض می شود و اگر لوله روکار باشد امکان تعویض لوله راحت تر است.
رفع نم و رطوبت در بسیاری از موارد به راحتی صورت می گیرد و نیازی به کنده کاری و آوار برداری و هزینه جانبی و زیاد نیست چرا خانه ی من دیوار های نم گرفته دارد؟ خانه ی شما نباید دیوارهای نم گرفته داشته باشد.البته که همه ی ما دیده ایم که بعد از یک حمام طولانی و داغ قطره های آب روی دیوارهای حمام بوجود می آید اما این قطره ها باید بعد از سشوار کشیدن مو و زمان کمی از بین بروند.هیچ نشانه ای از نم و رطوبت نباید بعد از چند ساعت باقی بماند. اگر دیوارهای خانه شما دائما نم دارو مرطوب هستند احتمالا شما مشکل نم گرفتگی دارید در اینجا چند نشانه از اینکه رطوبت بیش از حد در خانه دارید را لیست میکنیم. .
رسوب گرفتگی در بیشتر مواقع به علت استفاده از لوله های قدیمی، لوله های فلزی و یا در جایی که نیاز به خم لوله و زانویی نمی باشد ایجاد می شود.
برای انجام امور خدماتی نظیر رفع نم و رطوبت، رسوب زدائی، لوله کشی و غیره محل موردنظر کنده می شود، لذا پس از اتمام کار نیاز به تعمیر و بازسازی دارد که محل مورد نظر تمیز و دکور خوبی داشته باشد.
چاه و نکاتی که حتما باید توجه شود هر چاهی باید به طور دوره ای مورد بازدید قرار بگیرد. بیشتر زمانی که چاه پر می شود به بازدید آن می پردازند که اشتباه است، زیرا چاهی که پر شده بسیار خطرناک و حادثه آفرین است. پربودن چاه باعث نم و رطوبت شدید دیوارهای چاه و طوقه می شود و به مرور زمان در صورت رسیدگی نکردن و تعمیر نکردن چاه باعث ریزش می شود.
درباره ما

مجموعه کارنو با کادری مجرب و با تجربه پس از حضور فعال و گسترده در زمینه کلیه امور ساختمانی، به ویژه تعمیرات کلی و جزئی و به روزرسانی و ایده پردازی در طراحی دکور، منزل و شرکت ها و امور جانبی ساختمان و تاسیسات اعم از لوله بازکنی با فنر و لوله کشی جزئی و کلی در کلیه مناطقه 22 گانه تهران و کرج وهفت روزه هفته 24ساعته اماده خدمت رسانی میباشد

اخبار
لوله در اثر عوامل مختلفی ممکن است دچار ترکیدگی شود. یخ زدگی، حرارت، فرسودگی، اتمام عمر مفید لوله و اتصالات آن و یا استفاده از لوله های با کیفیت پایین و فلزی برخی از دلایل ترکیدگی می باشد .
لوله های قدیمی فلزی با عمر بیش از 15 یا 20 سال به مرور زمان از محلی که بیشتر در معرض فشار است دچار مشکل می شود و در اکثر اوقات دسترسی به این لوله ها بسیار سخت است.
در سیستم های موتورخانه و گرمایشی برای متعادل کردن و بالانس کردن گردش آب به طور یکسان در کلیه لوله های مجتمع و جلوگیری از هوا گرفتن لوله ها از منبع آب انبساط استفاده می شود.
هر چاهی باید به طور دوره ای مورد بازدید قرار بگیرد. بیشتر زمانی که چاه پر می شود به بازدید آن می پردازند که اشتباه است، زیرا چاهی که پر شده بسیار خطرناک و حادثه آفرین است. پربودن چاه باعث نم و رطوبت شدید دیوارهای چاه و طوقه می شود و به مرور زمان در صورت رسیدگی نکردن و تعمیر نکردن چاه باعث ریزش می شود.
بوی بد سرویس بهداشتی برخلاف تصورهمیشگی که ممکن است از چاه باشد، علت های دیگری هم میتواند داشته باشد که مربوط به سیستم هواکش یا همان رفت و آمد هوا از طریق دریچه های تعبیه شده مخصوص است.
انواع پکیج ها که برای سیستم گرمائی منازل استفاده میشود با تنظیمات بسیارساده در فصلهای گرم و سرد سال موجب استفاده ی بهینه و جلوگیری از اتلاف انرژی و صرفه جویی در هزینه میشود.برای این تنظیمات در فصل سرد سال در پنل جلویی دستگاه
گرمایش از کف سیستمی ایده ال برای استفاده بهینه از انرژی و گرمای فوق العاده زیاد برای ساختمان بزرگ و مناطق سرد میباشد. در گرمایش از کف هنگام کارگزاری لوله های گرمایشی ساختمان لوله با فاصله معین و کمی از کف
سیستم گرمایش دیواره تابشی را میتوان در هر نوع ساختمان در سازهای جدی و یا ساختارهای موجود با تعمیرات ساخت,ناحیه مورد نیاز بستگی به شرایط ساختمان دارد اما معمولا به 25 تا 50 درصد از فضای ساختمان مربوط میشود برای گرمادهی مطلوب
کیفیت آب:در یک مقیاس به طور طبیعی در لوله های آب قدیمی که با سرب کاهش آلودگی داشته بسیار موثرتر و بهترمیباشد. سرب در همه ی آبهای آشامیدنی از طریق زنگ زدگی فاضلاب های انبساط شده,خطوط خدمات قدیمی خارج از منزل از داخل سطح آنها که حاوی عنصری سی
بسیاری از ماشینهای لباسشویی نزدیک خود ماشین یک لوله خارجی برای تمیز کردن دارند که میتوان از آن برای فنر و بیرون کشیدن آن استفاده کرد.اگر گرفتگی نزدیک لوله
وقتی با گرفتگی جدی لوله مواجه میشوید بسیاری از افراد می خواهند بدانند چطور لوله را فنر بزنند.پاسخ به این سوال رایج به این بستگی دارد که شما چجور لوله ای را میخواهید فنر بزنید و اگر شما دنبال فنر زدن هستید پس به احتمال زیاد روشهای ابتدایی و ساده تر را امتحان نکرده اید و جوابی نگرفته اید پس الان زمان انجام این روش فرا رسیده است. قبل ازینک این روش را توضیح بدهیم یک توضیح کوچک نیاز است.یکی از مهم ترین نکات قبل از فنر زدن این است که دستگاه مناسب
احتمالا گرفتگی توالت رایج ترین نوع گرفتگی است.اگرگرفتگی لوله درون خود توالت یا در لوله کشی های منتهی به توالت باشد میتوانید با استفاده از مته ی توالت آن را باز کنید.هیچ نوع دیگری از دستگاهفنر برای استفاده در توالت مناسب نیست. مته ی توالت میتواند کاملا در گلویی توالت برود
سه نوع مختلف لوله کشی وجود دارد.لوله کش تاسیسات بزرگ/لوله کشی ساختمان و لوله کش خدمات و تعمیرات. بیایید برخی نکات و دلایل وجود انواع لوله کش ها را بررسی کنیم. لوله کشی تاسیسات:لوله کش های تجاری آموزش دیده اند و تجربیات زیادی کسب کرده اند تا بتوانند سیستم های لوله کشی عمومی مثل مدارس/مراکز خرید بزرگ/بیمارستانها را با تجهیزات و لوازم خاص انجام دهند.آنها مسئول نصب تعمیر و نگهداری سیستمهای لوله کشی در ساختمانهای تجاری یا بازرگانی هستند
سلامتی و امنیت از دلایل مهم تصفیه آب هستند.وقتی میخواهید دستگاه تصفیه آب مناسب برای منزلتان انتخاب کنید این مساله را در نظر داشته باشید که هر دستگاه تصفیه آبی بهتر از نبودن هیچگونه دستگاهی است اما نکته اینجاست که بعضی دستگاه ها از بقیه بهتر هستند.در این مورد قسمت بالاتر همیشه دلیل بر کیفیت بهتر نیست.در اینجا ما اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما کمک کند محصول مناسب را انتخاب کنید. وقتی یک دستگاه تصفیه آب انتخاب میکنید سلامتی و امنیت باید مدنظر باشند.بسته به اقدامات رفاهی که انجامم شده باشد که آ ب عمومی را تصفیه کنند یا نه و بسته به منبع آبی که استفاده میکنید ممکن است نیاز باشد از بیش از یک تصفیه کننده استفاده کنید. اگر در منطقه ای که هستید امکاناتی برای تصفیه آب از منبع در نظر گرفته نشده حتما باید قبل از انتخاب دستگاه منبع آبی و مشخصات و جزییات آن را در نظر بگیرید.
طراحی های کارآمد در لوله کشی:طراحی های سبز شامل دسته بندی آب گرم مصرفی بهینه سازی قطر لوله ها حداقل کردن طول لوله ها و کاهش خمیدگی(مخصوصا خمیدگی های 90درجه در لوله ها)میشود.این بهبودها در سیستم لوله کشی به این معنی است که آب و انرژی کمتری مصرف میشود تا آب گرم از منبع آب به شیر برسد. چرخه ی آب گرم:چرخه ی آب گرم به دلیل عدم ایجاد کوچکترین وقفه در استفاده از آب گرم درست زمانی که آب گرم باز میشود در مصرف آب صرفه جویی میکند.برخی از سیستم های چرخه ی آب گرم در مصرف آب صرفه جویی میکنند در حالیکه برخی دیگر موجب اتلاف انرژی می شوند.
دنیایی را تصور کنید که همه ی منازل با انرژی خورشیدی تغذیه میشوند .جایی که هر قطره ی باران حیاط شما را آبیاری کند.جایی که زباله به کودی تبدیل میشود که برا یرشد مواد مناسب است.این دنیا عملی تخیلی نیست و حتی امروزه قابل اجراست.در اینجا 15 روشی که با آنها میتوان تاثیرات مخرب خانه ی شما بر روی محیط زیست را به حداقل رساند مرور میشود: چرا این مساله مهم است؟منازل و ساختمانهای تجاری در ایالات متحده 40 درصد از انرژی را مصرف میکند که بیشتر این انرژی از سوخت های فسیلی بدست می آید.براساس تحقیقات یک خانواده چهارنفره متوسط روزانه 400 گالن آب مصرف کند منازل محیط زیست را هم آلوده میکند.کودها
اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.